Милан и официјално го продолжи договорот со Симон Кјаер


Интер е на чекор до продолжување на соработката со Николо Барела на пет години, пренесуваат италијанските медиуми. Репрезентативецот на Италија е една од ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Паоло Дибала како што стојат работите ќе потпише нов договор со Јувентус. Од поодамна двете страни се во преговори, а сега изгледа конечно има договор помеѓу ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

-16 милиони евра платила државата за кражбата на струја од европската мрежа за само еден месец, дополнително се реализирани сет на купувања на струја од над 11 ...
сите 457 | | | веќе видена

Привремената министерка за регионален развој на Бугарија, Виолета Комитова за БНТ коментира дека на денот на несреќата трхнала кон местото на несреќата на ...
сите 779 | | | веќе видена

Почнува враќањето во Македонија на повредените во автобуската несреќа на автопатот „Струма“ во Бугарија. Првите двајца хоспитализирани во софиската болница ...
сите 200 | | | веќе видена

Селекторот на фудбалската репрезентација, Благоја Милевски, рече дека Македонија не е аутсајдер на натпреварот против Италија откако беа објавени резултатите ...
сите 165 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, во свое име и во име на Владата на Македонија изрази жалење за ужасната трагедија која се случи во Косово. – Нема збор за утеха на ...
сите 412 | | | веќе видена

Јужноафриканската Република (ЈАР) денеска оцени дека е казнета поради способноста рано да открие нови варијанти на Ковид-19, бидејќи забраните и ограничувањата ...
сите 243 | | | веќе видена

Нови судири избија доцна синоќа во неколку холандски градови во знак на протест против построги владини мерки за спречување на ширењето на инфекцијата со ...
сите 90 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Милан и официјално го продолжи договорот со Симон Кјаер

Од:
До кого (е-маил):
Порака: