Треба да купите Биткоин сега или да почекате цената уште да се намали?

Време зa читање: 4 минути Најпосакуваното прашање во историјата на инвестиции и трговија е купете сега или почекајте додека цената не се намали. Сите бараат ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Доколку карантините и ограничувањата на дружење со пријателите не ви помогнаа да заштедите пари, можеби треба да ја пробате јапонската „Какеибо“ метода за ...
| | веќе видена | слични

 Можеби сметате дека е невозможно да се заштедат пари и дека нештата се такви какви што се, живееме од први до први. Но, оваа јутуберка напоменува дека ...
| | веќе видена | слични

Останато

Денешната одлука на судот за 27 април е темпирана и планирана прeсуда која има за цел да создава страв кај политичките непријатели на Зоран Заев и целосно ја ...
сите 142 | | | веќе видена

Поранешниот политичар и сараевски професор Златко Лагумџија, го критикуваше Претседателството на Босна и Херцеговина затоа што не ја вклучило државата во ...
сите 522 | | | веќе видена

Централна свеченост по повод честувањето на Илинден во Крушево. Свеченоста започна со полагање свежо цвеќе од претседателот Стево Пендаровски и бројни ...
сите 229 | | | веќе видена

Повеќе пожари ја зафатија Македонија, а како што информираат од противпожарната единица Куманово, пожар има и во Општина Старо Нагоричане кај Кокино и ...
сите 203 | | | веќе видена

Голем удел во бројот на новозаразени периодов се патниците кои доаѓаат од странство, а дали тие се носители на Делта-варијантата се утврдува дополнително, ...
сите 255 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Треба да купите Биткоин сега или да почекате цената уште да се намали?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: