НАЈНОВИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ЗДРАВСТВЕНАТА СОСТОЈБА НА ЧЕДО ЈOВАНОВИЌ: Конечно почна самостојно да дише, терапијата дала резултати

Лидерот на Либерално-демократската партија на Србија, Чедомир Јовановиќ, конечно спиеше цела ноќ без болка, бидејќи терапијата што му ја препишале лекарите ги ...
| | веќе видена | слични

Водителот Огњен Амиџиќ пред неколку недели беше хоспитализиран во КБЦ Бежанијска коса поради воспаление на белите дробови. Иако тестот за корона покажа дека е ...
| | веќе видена | слични

Лидерот на ЛДП, Чедомир Јовановиќ, кој се наоѓа во клиничката болница „Драгиша Мишовиќ“, поради компликации предизвикани од пневмонија, конечно се чувствува ...
| | веќе видена | слични

Триесетгодишен маж помина три недели во болница во Небраска, откако лекарите открија дека низ неговиот крвоток течат „магични печурки“, кои претходно ги ...
| | веќе видена | слични

Популарниот водител Огнен Амиџиќ кој минатата недела беше примен во болниц од вчера е веќе на домашно лекување.Тој бил примен со воспаление на белите дробови ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Шпекулациите и дезинформациите за здравствената состојба на српскиот лидер на ЛДП Чедомир Јовановиќ го вознемирија неговото семејство, а особено неговите деца. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пописот е важен во секое општество и е алатка, инструмент за да обезбеди огромен сет на податоци кои се потребни за креирање на развојни политики од централно, ...
сите 485 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, заедно со потпретседателот Александар Николоски во рамките на својата регионална дипломатска иницијатива ...
сите 184 | | | веќе видена

Амбасадорот на Чешката Република, Мирослав Томан денеска рече дека ќе треба да се причекаат насоките од Европската комисија за тоа како и колку вакцини ќе ...
сите 287 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

НАЈНОВИ ИНФОРМАЦИИ ЗА ЗДРАВСТВЕНАТА СОСТОЈБА НА ЧЕДО ЈOВАНОВИЌ: Конечно почна самостојно да дише, терапијата дала резултати

Од:
До кого (е-маил):
Порака: