Кој на своите бензиски пумпи направи профит од 2,3 милиони евра за три месеци?

„Макпетрол“ за три месеци во ек на летната туристичка сезона со четири затворени граници од вкупно пет успеа да оствари приход поголем од 72 милиони евра и ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Македонски телеком соопшти дека во првите девет месеци од годинава бележи добри резултати во работењето и покрај предизвиците што ги наметна пандемијата на ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Македонски Телеком во првите девет месеци од 2020 година бележи добри резултати и покрај предизвиците на работењето што ги наметна ковид-19 пандемијата. ...
| | веќе видена | слични

Стопанска банка Битола ги објави финансиските извештаи за своето работење во првите девет месеци од годинава, кои покажуваат дека банката успешно се справува ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Капитал Банка АД Скопје, како и досега во своето над дваесетогодишно постоење, така и сега во услови на опкружување кои претствуваат предизвик за целокупната ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Штитениците и персоналот на домовите за стари лица ќе бидат први вакцинирани против коронавирус во Шпанија, изјави министерот за здравство Салвадор Ила, ...
сите 566 | | | веќе видена

Претседателот на Владата, Зоран Заев по завршувањето на состанокот на Советот за безбедност истакна дека со воведување на кризна состојба на целата територија ...
сите 247 | | | веќе видена

Со изведување на материјални докази денеска во Основниот кривичен суд Скопје продолжува судењето за незаконското финансирање на невладината организација ...
сите 46 | | | веќе видена

Херојот на историскиот пласман на Македонија на Европското првенство во фудбал, Горан Пандев, во интервју за Ал Џезира се произнесе за своите очекувања од ...
сите 38 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кој на своите бензиски пумпи направи профит од 2,3 милиони евра за три месеци?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: