26-ти Октомври е волшебен датум, кој ни носи среќа- еве што треба да направите на овој ден

Според светските астролози, 26-ти октомври е важен ден за сите луѓе, кои сакаат да привлечат среќа во нивниот дом и да добијат подароци од судбината. Под ...
| | веќе видена | слични

 „Луѓето може да заборават што сте им рекле. Може да заборават што сте правеле. Но никогаш нема да заборават како се чувствувале поради вас“. Незаборавните ...
| | веќе видена | слични

Повеќето луѓе фитнесот го поврзуваат со позитивни моменти, но често го воздигнуваат премногу и дозволуваат нивните животи да бидат контролирани од диета и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Разделбата со личност со која сте биле многу блиски е болна, но понекогаш тоа е најдоброто решение. Сè се случува со причина, па така и разделбите, но тоа не ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ова како што го тера власта ова не е попис, туку попишување на државјаните на Македонија, луѓето кои што имаат македонско државјанство. И без разлика колку ...
сите 455 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски, заедно со потпретседателот Александар Николоски во рамките на својата регионална дипломатска иницијатива ...
сите 184 | | | веќе видена

Амбасадорот на Чешката Република, Мирослав Томан денеска рече дека ќе треба да се причекаат насоките од Европската комисија за тоа како и колку вакцини ќе ...
сите 287 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

26-ти Октомври е волшебен датум, кој ни носи среќа- еве што треба да направите на овој ден

Од:
До кого (е-маил):
Порака: