Златан покажа како изгледа гладен лав после уловот и нагласи: Малку сум разочаран, но најважна е победата! (Фото)

Златан Ибрахимовиќ на свои 39 години го понесе епитетот на херој во големото миланско дерби кое се одигра на „Сан Сиро“, кое практично самиот го реши со својот ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Златан Ибрахимовиќ беше човек на одлука во саботното дерби кое се одигра на „Сан Сиро“, на кое Милан после пауза од четири години успеа да го победи Интер во ...
| | веќе видена | слични

Иако поминаа четири дена од дербито помеѓу Интер и Милан, сепак Златан Ибрахимовиќ се уште е во центарот на вниманието на италијанската јавност. Тоа е поради ...
| | веќе видена | слични

Прославениот италијански тренер, Фабио Капело е еден од ретките кои може да се пофали дека и како играч и како тренер бил првак на Италија со Милан. Капело ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Сите економски оператори да работат до 23 часот, ограничување на капацитетот во јавниот превоз до 50 отсто, забрана на јавни настани и препорака до целата ...
сите 443 | | | веќе видена

Се бара политичка одговорност од Лидија Димова од Националната агенција. Вицепремиерот за борба против корупција, Љупчо Николовски денеска доставил предлог до ...
сите 289 | | | веќе видена

Сиромаштијата во изминатиот период беше закана за околу 450 илјади луѓе или 21 процент од населението во Македонија, но поради кризата предизвикана од корона ...
сите 86 | | | веќе видена

Заемот од Светската банка е т.н. брз заем, кој го добиле близу 100 земји во светот и е наменет за зајакнување на здравствените системи во секоја од нив. ...
сите 90 | | | веќе видена

Тестот е достапен исклучително за употреба во работата на научни истражувања и клинички испитувања.LabCorp објави дека ги претставува новите тестови кои можат ...
сите 110 | | | веќе видена

Со ребалансот на Буџетот за 2020 година што е во собраниска процедура, се обезбедуваат 470 милиони евра за четвртиот сет економски мерки. Од нив, 27,6 милиони ...
сите 94 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Златан покажа како изгледа гладен лав после уловот и нагласи: Малку сум разочаран, но најважна е победата! (Фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: