Месечен хороскоп за јули 2018

5 копии
2 копии

Квадратот на Плутон и Месечината носи силна желба за подобрување на љубовните односи а се будат и старите страсти, а еве кој знак ќе ужива во исклучителната ...
| | веќе видена | слични

Овен (21.03 – 20.04) Ден полн со неизвесности, особено кога станува збор за соработка со оние кои се претставуваат како ваши пријатели. Деловниот партнер е ...
| | веќе видена | слични

ОВЕН Имате потреба да побегнете од рестриктивните околности, бидејќи гледате дека некои работи се вон ваша контрола. Внимавајте да не направите погрешни ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Една недела пред референдумот, директорот на УБК Горан Николовски во отвореното Студио 1 вели дека не постои директна закана врз безбедноста на Р. Македонија.- ...
сите 100 | | | веќе видена

Имaме сознанија дека се работи за непријатни измени на Уставот, односно за нови амандмани кои се спремаат за да се измени Уставот, но се кои се кријат од ...
сите 186 | | | веќе видена

Со откривање на споменик на поранешниот претседател на Јужноафриканска Република, Нелсон Мандела во зградата на Обединети нации во Њујорк денеска ќе почне ...
сите 34 | | | веќе видена

Од вчера стапи во сила договорот за взаемно признавање на возачките дозволи меѓу Македонија и Германија. Договорот го потпишаа Министерот за внатрешни работи ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Месечен хороскоп за јули 2018

Од:
До кого (е-маил):
Порака: