Емотивна исповед на Деа Ѓурѓевиќ: „Не можев да се помрднам, а замислував како одам“

Водителката Деа Ѓурѓевиќ пред пет месеци доживеа тешка сообраќајна несреќа во која автобус и ја откина раката. По пет месеци таа повторно се врати на ТВ ...
| | веќе видена | слични

Деа Ѓурѓевиќ гледачите ги поздравила со широка насмевка од уво до уво, па после долг период со својата харизма и позитивна енергија на сите им го разубавела ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Водителката на „Пинк“, Деа Ѓурѓевиќ пред пет месеци доживеа сообраќајна несреќа во која автобус и ја откина раката. По долго оздравување, Деа се врати на ...
| | веќе видена | слични

Непосредно по завршувањето на Копа Америка и освоената титула на континентанлниот собир, бразилската фудбалска Федерација соопшти дека Еду е ослободен од ...
| | веќе видена | слични

Српската водителка Деа Ѓурѓевиќ која во февруари годинава доживеа тешка сообраќајна несреќа, за прв пат во јавноста се појави без гипс. Таа вели дека полека но ...
| | веќе видена | слични

Останато

Извори од СЈО за КОД велат дека најмалку два пати Бојан Јовановски ја посетил Катица Јанева во нејзината канцеларија во СЈО.Снимките предадени во ...
сите 402 | | | веќе видена

Рожер Федерер на болен начин го загуби неделното финале со Новак Ѓоковиќ на Вимблдон, но од друга страна пак, импресионираше со тенисот кој го прикажа во ...
сите 254 | | | веќе видена

Општина Охрид нема испратено официјално барање до Владата во врска со изземање или отстапување на ингеренции во одредена сфера од работењето на локалната ...
сите 147 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Емотивна исповед на Деа Ѓурѓевиќ: „Не можев да се помрднам, а замислував како одам“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: