Билјана Дебарлиева со една фотографија ги збуни пријателите, па ја прашаа: „Ти ли си“? (ФОТО)

3 копии

Таа важи за една од најубавите ТВ лица, а како минува времето, за водителката Билјана Дебарлиева тоа како да стои во место. Нежна, сензуална, пријатна за ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Фотографија од постар човек како допира млада девојка на непримерен начин, деновиве се шири и предизика бура од коментари на социјалните мрежи кај северниот ...
| | веќе видена | слични

Деновиве на социјалните мрежи брзо се шири фотографија на која може да се види еден интересен „изум“. Некому, кој сигурно многу мрази да го чисти шпоретот од ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Таа важи за една од најубавите ТВ лица. Билјана Дебарлиева ги збуни корисниците на социјалните мрежи, кои прв пат ја видо ваква, па ја прашаа дали е тоа таа.
| | веќе видена | слични

Останато

Видеоиграта Assassins Creed: Unity би можела да биде вистинскиот спасител во реставрацијата на катедралата Нотр Дам, која во голем дел изгоре во пожар за кои ...
сите 683 | | | веќе видена

Интервентната полиција мнападна голем број луѓе што ги преплавија улиците на главниот град на Еквадор, Кито, и го нарекоа нивниот претседател Ленин Морено ...
сите 275 | | | веќе видена

Кога реков пред неколку месеци дека нема да добиеме датум за преговори во јуни, цела влада велеше ќе има датум. Сега и вицепремиерот Османи и премиерот Заев ...
сите 136 | | | веќе видена

Претседателот на Европската Народна Партија, Жозеф Дол, даде јавна поддршка за кандидатот за претседател Гордана Силјановска Давкова.-Посакувам Силјановска да ...
сите 152 | | | веќе видена

Заедничкиот кандидат за претседател, Стево Пендаровски, денеска беше во посета на Пробиштип и Карбинци, каде од жителите на овие општини побара масовна ...
сите 110 | | | веќе видена

Со почеток во 20:30 часот, ВМРО-ДПМНЕ ќе одржи митинг во Делчево. На истиот се очекува да се обратат лидерот на партијата Христијан Мицкоски и кандидатот за ...
сите 119 | | | веќе видена

Нема никаква опасност од растурање на државата, напротив, со тоа ја јакнете кохезијата на општеството и граѓаните кои имаат право сега да го користат ...
сите 128 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Билјана Дебарлиева со една фотографија ги збуни пријателите, па ја прашаа: „Ти ли си“? (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: