Веља до Вучиќ: Дај ни еден ден да одмориме од тебе!


2 копии
6 копии

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ изјави денеска дека не би им помогнал на ватерполо тимот на Црвена Ѕвезда или на други во иднина, ако по повод напад ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Се надевам дека ние и Хрватите ќе бидеме доволно паметни за да сфатиме дека само заедно можеме да опстанеме, изјавил претседателот на Србија, Александар Вучиќ, ...
| | веќе видена | слични

„Што се крие зад изложувањето во јавност на дипломати од амбасадата на САД со организаторите на опозициските протести во Белград“, пишуваат дел од српските ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ е на дводневна посета во Пчинскиот округ поради кампањата „Иднината на Србија“, а за време на брифингот со новинарите ...
| | веќе видена | слични

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ го промовираше почетокот на кампањата со отворање на Инстаграм профилот „Иднината на Србија АВ“. На првата објавена ...
| | веќе видена | слични

За време на гостувањето а Српскиот претседател Александар Вучиќ во синоќешната емисија на тв „Хепи“ една девојка им го одзема фокусот на гледачите. Имено таа ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, во интервју за телевизијата „Хепи“ рекол дека не постои ниту едно решение за Косово и Метохија ако истото не биде ...
| | веќе видена | слични
7 копии
повеќе

Останато

Како што веќе најавивме, од утре па во текот на следниот период територијата на нашата држава ќе биде пов влијание на возок воздушен притисок (антициклон) кој ...
сите 203 | | | веќе видена

Само претседателот на државата Ѓорге Иванов не го испочитува рокот за промена на името на дигитални записи, логoа, меморандуми, електронски комуникации, ...
сите 278 | | | веќе видена

Владата на Црна Гора го утврди предлог-законот за ратификација на Протоколот за пристап на Република Северна Македонија во НАТО и го достави до Парламентот за ...
сите 154 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 239 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) ќе донираат средства во висина од 1.200.000 денари како помош за семејствата на настраданите во ...
сите 251 | | | веќе видена

СДСМ одлучи да нема предвремени парламентарни избори заедно со претседателските со што е одбиено барањето на опозициската ВМРО-ДПМНЕ. Според партискиот ...
сите 122 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп вечерва прогласи вонредна состојба за да добие пристап до милијарди долари за изградба на ѕид долж границата меѓу САД и ...
сите 90 | | | веќе видена

Десерт кој ќе го обожавате! 2 јајца 1 чаша шеќер 1 чаша млеко 1 чаша мелени бисквити 50 гр чоколадо 60 гр путер 1 кесичка прашок за печиво 1 чаша брашно 1 чаша ...
сите 96 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Веља до Вучиќ: Дај ни еден ден да одмориме од тебе!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: