Како Мерилин Монро: Тамара Тодевска го распушти деколтето „на изволте“ (ФОТО)

Во последно време Тамара Тодевска активно работи на враќање на својата фигура во совршена форма, па често може да видиме фотографии од теретана. Но, освен тоа ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поп-пејачката Каролина Гочева го прослави 38. роденден. Во женско друштво, со Тамара Тодевска, со својата долгогодишна соработничка и стилистка Цаци Паковска и ...
| | веќе видена | слични

Каролина Гочева ја продолжи својата соработка со Магнетик со фотосесија овој пат за брендот Pinko. Pinko е најновиот бренд на групацијата Магнетик, кој се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Поп-пејачката Каролина Гочева е родена на 28 април, но таа викендов со своите пријателки го прослави 38. роденден. На забавата присуствуваа Тамара Тодевска, ...
| | веќе видена | слични

Останато

Четворица повредени во сообраќајната несреќа на автопатот Скопје – Тетово, што се случи пред една недела, се уште се во критична состојба. Двајца од нив се на ...
сите 320 | | | веќе видена

Наградата „Евалд Фон Клајст“ што се доделува за придонес кон светскиот мир и безбедноста, а им беше врачена на двајцата премиери, Зоран Заев и Алексис Ципрас, ...
сите 118 | | | веќе видена

Пејачот Шабан Шаулиќ ќе биде закопан во петок, на 22-ри февруари, во алејата на заслужни граѓани на Новите гробишта во Белград, пренесуваат српските медиуми. ...
сите 196 | | | веќе видена

Состојбата со безбедноста во сообраќајот е катастрофална. Граѓаните секојдневно гинат додека на Спасовски и Заев прв приоритет им е доделувањето на ...
сите 208 | | | веќе видена

Коалиција од 16 американски сојузни држави, предводени од Калифорнија, ја тужи администрацијата на претседателот Доналд Трамп поради неговата одлука за ...
сите 107 | | | веќе видена

Против петмина осомничени за „крвавиот четврток“, Основното јавно обвинителство поведе истражна постапка, а меѓу нив е и поранешниот премиер, Никола Груевски. ...
сите 137 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Како Мерилин Монро: Тамара Тодевска го распушти деколтето „на изволте“ (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: