(ВИДЕО) Стојаноска: Заев тргна да ја заплаши опозицијата преку нарачан политички прогон


6 копии

„Зоран Заев е исплашен од храброста и решителноста на македонскиот народ кој не потклекна на сите притисоци и манипулации и на референдумот покажа дека по ...
| | веќе видена | слични
9 копии
4 копии

Членот на Извршниот Комитет на ВМРО-ДПМНЕ, Орце Ѓорѓиевски во вечерашното гостување во Алфа телевизија посочи дека Зоран Заев нема никаков легитимитет да ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Македонските граѓани на 30 септември јасно кажаа дека не го прифаќаат договорот со Грција, и од таму ВМРО-ДПМНЕ не може да оди против волјата на македонските ...
| | веќе видена | слични
9 копии

1,2 милион граѓани на Република Македонија на 30 септември кажаа „не“ за промена на името, идентитетот, јазикот и историјата, „не“ за откажувањето од ...
| | веќе видена | слични

Граѓаните кажаа не на капитулантскиот договор од Преспа и распродажбата на државните и националните интереси со единствена цел, спас на политичката кариера на ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Македонскиот народ избра да не го менува името на државата и националниот идентитет. Одлуката на Зоран Заев да ги иницира уставните измени за бришење на ...
| | веќе видена | слични

Одлуката на Зоран Заев да ги иницира уставните измени за бришење на Република Македонија е газење на сопствениот народ, негово потценување и негирање, ...
| | веќе видена | слични

„Македонскиот народ избра да не го менува името на државата и националниот идентитет. Мора Заев да е страшно уценет за криминалите што ги има сторено штом се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 143 | | | веќе видена

Лекарска комисија ќе оценува дали Александар Трајковски е болен или го злоупотребил здравствениот систем за да замине во Будимпешта. Матичниот лекар му отворил ...
сите 149 | | | веќе видена

Вработените од Клиничкиот центар половина час ја блокираа наплатната каса. Освен поништување на одлуката за покачување на паркингот, побараа и рамномерно ...
сите 186 | | | веќе видена

Во врска со објавената колумна „Кој му ги сокри папучите на Иванов” на Сашо Орданоски, во која авторот тврди дека претседателот на Република Македонија, д-р ...
сите 154 | | | веќе видена

Соопштение за јавност Пионот Христијан Мицкоски повторно се сокри зад нервозни соопштенија од неговата ВМРО-ДПМНЕ. Мицкоски не одговори за неговата улога во ...
сите 300 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Стојаноска: Заев тргна да ја заплаши опозицијата преку нарачан политички прогон

Од:
До кого (е-маил):
Порака: