Малтретирал девојка во авион, па полицајците пристигнале со изненадување...


Непослушниот патник во авионот добил неколку електрошокови од полицајците затоа што претходно малтретирал девојка, а кон нејзиниот дечко упатувал расистички коментари. Овој инцидент се случил во авион кој што летал од Мајами до Чикаго во САД. Патникот Јакоб А. Гарсија полицијата морала насилно да го исфрли од авионот пред истиот да полета. Погледнете го видеото
| | веќе видена | слични

Морало да ги пренесат лудаците до друга земја со авион затоа што немало каде да ги носат додека се реновира лудницата и сега во авионот: Влегува еден лудак кај ...
| | веќе видена | слични

Авион на руската компанија С7, кој во саботата леташе од Москва за Тиват, за малку не паднал во Црна Гора.Драмата започнала кога екипажот открил дека помошните ...
| | веќе видена | слични

Авион од руската компанија С7, кој во саботата летал од Москва за Тиват, за малку ќе се срушел во Црна Гора. Во авионот биле членови на познатата руска музичка ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Патничка која тврди дека пати од пост-трауматски стрес поради експлозија на мотор на авион на американската компанија „Саутвест ерлајнс“ со кој патувала, ги ...
| | веќе видена | слични

Необична несреќа се случила во авион на компанијата „Ер Индија“, пренесоа светските медиуми. Веднаш по полетувањето од Њу Делхи, авионот влегол во турбуленции, при што испаднал внатрешниот прозорец покрај седиштето 18-A. Поради опасноста од декомпресија, пред седиштата на патниците испаднале неколку маски за кислород. Надворешниот прозорец останал во своето лежиште, и затоа е избегната голема несреќа. Патниците што не биле врзани за седиштата во паника веднаш скокнале од своите места, при што тројца се повредени. Еден патник удрил со главата во плафонот над своето седиште, притоа добивајќи полесни повреди. Сепак, пилотот решил да го заврши летот без принудно слетување, а повредените добиле лекарска помош во авионот.
| | веќе видена | слични
4 копии

Американски воен авион Ф-16 се урна додека се обидувал да слета на аеродром во Аризона, соопштија претставници на воздухопловната база Лук. Пилотот се катапултирал и не е потешко повреден. Авионот извршувал тренажен лет. Други детали не се соопштени.
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Вечерва се очекува силен дожд во Париз со невреме. Сводот на катедралата , кој делумно се урна и така е натопен со вода од гаснењето. Архитектите се плашат ...
сите 295 | | | веќе видена

На Клиниката за инфективни болести една 16-годишна девојка која има морбили и бронхопневмонија е во животозагрозувачка состојба и е на механичка вентилација, а ...
сите 265 | | | веќе видена

Премиерот и претседател на СДСМ, Зоран Заев од граѓанската трибина на кандидатот за претседател, Стево Пендаровски во Тетово, рече дека кандидатката на ВМРО ...
сите 213 | | | веќе видена

Според податоците на државната изборна комисија победи  кандидатот на СДСМ Стево Пендаровски со околу 4 ипол илјади гласови, по што и дефинитивно Македонија ...
сите 187 | | | веќе видена

Не треба да сте експерт за избори за да заклучите дека во историјата на европските избори од каков било вид се нема случено ваков колапс на легитимитетот. Да ...
сите 151 | | | веќе видена

Како што почна така и заврши изборниот ден во четирите општини од крајниот исток на државата. Во Делчево до 18:30 часот во мирна и демократска атмосфера своето ...
сите 199 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Малтретирал девојка во авион, па полицајците пристигнале со изненадување...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: