Секс со оргии, дрога и алкохол е аранжманот што го нуди колумбиски остров


Секс, дрога и алкохол е понудата на аранжманот на една компанија која ги објави и првите рекламни спотови за одмор на секс-островот кој се наоѓа покрај брегот ...
| | веќе видена | слични
2 копии
4 копии

Научниците на НАСА неодамна првпат стапнале со нога на еден од најновите формирани острови на светот и откриле дека тригодишната копнена маса е прекриена со ...
| | веќе видена | слични

Останато

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 240 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) ќе донираат средства во висина од 1.200.000 денари како помош за семејствата на настраданите во ...
сите 267 | | | веќе видена

Владата на Црна Гора го утврди предлог-законот за ратификација на Протоколот за пристап на Република Северна Македонија во НАТО и го достави до Парламентот за ...
сите 132 | | | веќе видена

СДСМ одлучи да нема предвремени парламентарни избори заедно со претседателските со што е одбиено барањето на опозициската ВМРО-ДПМНЕ. Според партискиот ...
сите 129 | | | веќе видена

Вкусна закуска која ќе ја обожавате! 1 леб 2 средни пиперки 10 кисели краставички 1 конзерва туна во парчиња 2-3 лажици сенф сол бибер рузмарин маслиново масло ...
сите 97 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Секс со оргии, дрога и алкохол е аранжманот што го нуди колумбиски остров

Од:
До кого (е-маил):
Порака: