Фарма: Секси Сандра во танга


Секси и провокативно! Сека Алексиќ на еден од своите концерти неодамна ги воодушеви своите фанови од машки пол со својот необичен стајлинг – прозирен комбинезон, а под него црна танга.
| | веќе видена | слични

Српската фолк пеачка Сека Алексиќ со провокативниот стајлинг ги воодушевила присутните на настапот, а под проѕирниот чипкаст комбинезон цела вечер блескале црните танга гаќи. Сека пеела во Параќин, а присутните мажи ги воодушевил нејзиниот стајлинг, проѕирен, чипкаст комбинезон, под кој ја покажала црната танга! Имено, Сека во текот на двата часа, колку што траел настапот, двапати се пресоблекла, а по завршувањето на настапот, на својот Твитер напишала: - Параќин гореше! Ви благодарам! Таа истовремено ја покажала и својата нова фигура, на која долго и напорно работела. Очигледно дека нејзиниот труд се исплатил. К. А.
| | веќе видена | слични

„Пресреќна сум и презадоволна што публиката ја знаеше моја нова песна. Параќин гореше! Ви благодарам“, напиша Сека на Твитер по настапот во Параќин! Клубот уште во 21 часот беше преполн, а пејачката настапот го започна со новата песна „Шампионе“, точно на полноќ.
| | веќе видена | слични

Секси и провокативно! Сека Алексиќ на синоќешниот настап во Парачин машкиот дел од публиката успеа да го воодушеви со нејзиниот провокативен стајлинг.Буквално од глава до пети беше прекриена во чипка бидејќи носеше чипкан комбелизон.Под истиот таа носеше црн долен веш, односно задникот го истакна во секси танга гаќички.За време на два часовниот настап Сека, два пати го променила својот стајлинг, но сепак настапот и бил запаметен по провокативното издание.Истата вечер фолкерката на Твитер напиша: „Парачин гореше! Ви благодарам!“Откога ја врати својата фигура во форма, очигледно Сека на секој можен начин сака да го покаже резултатот од напорната работа.Овој пат и успеа.
| | веќе видена | слични

Сека Алексиќ е позната по своите провокативни изданија, а овојпат убаво ги почести обожавателите кои беа во првите редови. Имено, таа се појави во неверојатно провиден комбинезон од чипка, под кој се гледаше долната облека на пејачката. -Презадоволна сум од публиката, која веднаш ја научи мојата нова песна, рече таа. Клубот во кој настапуваше Сека беше преполн, а таа со својот бенд два часа ги забавуваше присутните обожаватели, кои ја поздравија со громогласен аплауз.
| | веќе видена | слични

Останато

Пораката за нас е јасна, вели генералнот секретар на ГРОМ, Виктор Цветковски, кој во синоќешното гостување на „Отворено“ на Алфа го коментираше апсењето и ...
сите 192 | | | веќе видена

Лидерот на Двери и еден од основачите на Сојузот за Србија (СзС), Бошко Обрадовиќ изјави дека е само еден од многумината на протестите „Еден од пет милиони“ ...
сите 233 | | | веќе видена

Оваа 2019 година ќе биде година на метеоролошкиот феномен ЕЛ НИЊО кој условува повисоки температури на воздухот но и почести временски непогоди. Во најголем ...
сите 162 | | | веќе видена

На денешната седница ДИК ги разгледала листите за Претседател на Република Северна Македонија од кандидатите Пендаровски, Силјановска – Давкова и Река, ...
сите 154 | | | веќе видена

Идентификувани се сите 50 жртви од терористичкиот напад на двете џамии во градот Крајстчерч во Нов Зеланд, соопшти полицијата. Од пописот на жртвите може да се ...
сите 199 | | | веќе видена

Австралиецот Брентон Тарант, кој е осомничен за напад врз две џамии во Нов Зеланд и за убиство на 50 лица, во април 2016 година престојувал во Словенија. Ова ...
сите 80 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп изјави дека казнени мерки наметнати врз царинските давачки на Кина можат да останат на сила подолг период, не ...
сите 117 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фарма: Секси Сандра во танга

Од:
До кого (е-маил):
Порака: