Сара Џесика Паркер забележа хит сцена на улица во Њујорк и со воодушевување ја сподели со фановите: „Добив дозвола за објавување“

2 копии

Актерката веднаш го споделила нејзиното воодушевување, пишувајќи: „Плажа на плочник“. Ѕвездата од серијата „Сексот и градот“ актерката Сара Џесика Паркер, ...
| | веќе видена | слични

 Додека вие размислувате дали да го соблечете горниот дел од бикините, славните личности немаат проблем да прошетаат голи на плажа. Некои, едноставно уживаат ...
| | веќе видена | слични

Поранешната манекенка уште еднаш потврди дека модата не познава старосни граници. Хајди на аеродромот во Лос Анџелес пред папараците позирала во ултимативен ...
| | веќе видена | слични

 Дрејк им остава на продавачки по 100 долари бакшиш, Бибер дава пари на бездомници – дали е за слава или од дарежливост, причината за хуманите гестови на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев во дуелот на Канал 5 вечерва изјави дека „бомбата“ која ја емитуваше пратеникот Антонио Милошоски е од состаноците на кои ...
сите 284 | | | веќе видена

Пред почетокот на дуелот на „Само Вистина“, претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски даде изјава каде што посочи дека остава граѓаните на Република ...
сите 340 | | | веќе видена

Строгите епидемиолошки критериуми за откажување на јавни собири се однесуваат само на двата карневали во Струмица и Прилеп, како и за спортските натпревари кои ...
сите 595 | | | веќе видена

Ја испуштивте шансата да бидете искрен и чесен и да кажете дека не успеавте да ги средите работите во судството. Мојот адвокат нема да го водите како пие кафе ...
сите 154 | | | веќе видена

Така, вкупниот број на смртни случаи во Кина се искачи на 2.888, според Националната здравствена комисија. Од коронавирус починаа најмалку 2.800 луѓе ширум ...
сите 479 | | | веќе видена

Сите масовни собири, концерти, театарски претстави, кои се закажани и предвидени да се одржат до 6ти март, во насока на натамошна соодветна превенција во ...
сите 88 | | | веќе видена

Вчера во 12,20 часот во СВР Охрид од ТППЕ Охрид, бил пријавен пожар во помошна просторија на ул.„Живко Чинго“. Од полициски службеници од СВР-Охрид излезено ...
сите 69 | | | веќе видена

На Клиниката за трауматологија, ортопедски болести, анестезија, реанимација и интензивно лекување и Ургентен центар (ТОАРИЛУЦ) почина 36-годишна жена, која ...
сите 222 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сара Џесика Паркер забележа хит сцена на улица во Њујорк и со воодушевување ја сподели со фановите: „Добив дозвола за објавување“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: