Лерој Сане би можел да заврши во Баерн Минхен


Манчестер Сити го победи Вест Хем со 4:1 на интернационалниот куп кој се игра во Азија, но сите постигнати пет гола од натпреварот останаа во сенка на она што ...
| | веќе видена | слични

Без оглед на тоа што мислите за него, денес малку тренери се како Пеп Гвардиола. Нема многу тренери кои со страст како Пеп Гвардиола пристапуваат на ...
| | веќе видена | слични

Пеп Гвардиола потенцира дека Лерој Сане може да напредува во неговата екипа, само доколку е среќен во тимот.Баерн Минхен е веќе подолг период заинтересиран за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Пеп Гвардиола откри дека тој нема да ја носи одлуката за тоа кој да биде капитен на Манчестер Сити, туку тоа ќе го сторат сите играчи заедно. Долгогодишниот ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Откако Винсан Компани си замина од Манчестер сити, почнаа разни нагаѓања кој ќе ја носи капитенската лента во англискиот првак, а тренерот Пеп Гвардиола рече ...
| | веќе видена | слични

Манчестер Сити е еден од клубовите кои на 20 дена пред почетокот на новата сезона се уште нема капитен. Да потсетиме, Граѓаните на крајот од претходната сезона ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Пандемијата со Ковид-19 трае со месеци, а во Македонија во јуни беше забележан значаен пик на бројот на заболени, но и на бројот на смртни случаи. Само во овој ...
сите 176 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена

Нормално е човек кога ќе го слушне тоа добива чувство на згрозеност и чудоневиденост, практично каква е коалицијата помеѓу оваа влада и ова раководство на СДСМ ...
сите 318 | | | веќе видена

Доколу Договорот за добрососедство со Бугарија се почитува не очекувам модификации на потпишаниот документ – вели во интервју за тв 24 Илахан Ќучук ...
сите 231 | | | веќе видена

Министерот за здравство Венко Филипче денеска се сретна со специјализантите и младите лекари од Општата болница, Здравствениот дом, Специјализираната болница ...
сите 234 | | | веќе видена

Брачен пар од селото Добридол починале во ист ден, а од првичните сознанија, на нивните тела немало траги на насилство. Безживотното тело на мажот го пронашол ...
сите 232 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Лерој Сане би можел да заврши во Баерн Минхен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: