Првиот SUV на Аston најверојатно ќе се вика Varekai, а неговото неофицијално претставување се очекува при крајот на годинава. Лимитиран број купувачи биле ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Како што открија од Cosworth, хиперавтомобилот на Aston Martin ќе биде опремен со најмоќниот атмосферски мотор на денешницата и ќе испорачува монструозни 1,146 ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Во наредниот период ќе преовладува облачно време со слаби локални врнежи од дожд, а на планините од снег. По одделни котлини ќе има појава на магла, а повеќе ...
сите 240 | | | веќе видена

Имавме состанок со лидери и претставници на политичките партии кои се дел од коалицијата „За подобра Македонија“, која ја предводи ВМРО-ДПМНЕ. Разговаравме ...
сите 253 | | | веќе видена

Во поликлиниката „Идадија“ има 15 од спорните вакцини против мали сипаници со погрешна декларација. Здравство ја отвори вратата за камерата на 1ТВ, која ...
сите 179 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Aston Martin Varekai SUV

Од:
До кого (е-маил):
Порака: