Автомагазин

Со одлука на регулаторната комисија, горивата поевтинуваат Објавено на 10 декември 2018 година Веќе навикнавме дека нашата регулаторната комисија за енергетика ...
сите 21 | | | веќе видена

Дизел или бензин, прашањето е сега А одговорот е соломонски - ни едното, ни другото, туку струјата! Објавено на 6 декември 2018 година Дизелгејт аферата добро ...
сите 12 | | | веќе видена

next