Автомагазин

Kia Sportage, генерација 2019 Обновениот Kia Sportage зачекори на македонската автомобилска сцена Објавено на 18 септември 2018 година Кога SUV моделите се во ...
сите 60 | | | веќе видена

Бензинот за половина, а дизелот за денар и половина поскап Објавено на 17 септември 2018 година Ако и постоеше дилема дали годишните одмори завршија, сега веќе ...
сите 6 | | | веќе видена

Nokian Tyres е најдобар производител на пневматици Според спроведената анкета меѓу потрошувачите ширум Германија, финската компанија е најдобар производител на ...
сите 8 | | | веќе видена

За Lada најважно е да е привлечна, но да остане достапна Претседателот на AutoBest жирито Илија Селиктар, заедно со Петр Менших од најголемото и најавторитетно ...
сите 6 | | | веќе видена

In Memoriam: Љупчо Михајловски (1963-2018) Објавено на 1 септември 2018 година Нашиот пријател и колега Љупчо Михајловски предвреме го остави новинарското перо ...
| | веќе видена

next