Автомагазин

Серџо Маркјоне почина Објавено на 25 јули 2018 година Донеодамнешниот извршен директор и претседател на Fiat Chrysler, Серџо Маркјоне, почина на 66-годишна ...
сите 12 | | | веќе видена

Ура, горивата поевтинија! Објавено на 23 јули 2018 година Добра вест за годишноодморците - горивата поевтинија. Според пресметките на регулаторната комисија за ...
сите 8 | | | веќе видена

Електрични шампиони Во Кина постојат 487 производители на електрични автомобили Објавено на 21 јули 2018 година На „староседелците“ на пазарот на електрични ...
сите 6 | | | веќе видена

next