Автомагазин

Така е, горивата поскапеа… Објавено на 9 јули 2018 година …Ама ако е за утеха, само малку - колку да не забележиме дека од утре ќе плаќаме за денар повеќе за ...
сите 18 | | | веќе видена

Блиндирана Škoda Superb За оние што имаат стекнато премногу непријатели во животот Објавено на 9 јули 2018 година Согледувајќи ги реалностите што ги носи ...
сите 5 | | | веќе видена

Hyundai (не) го купува Fiat Објавено на 4 јули 2018 година Две вести го разбрануваа автомобилскиот свет - ќе има ли трета? Или поточно би било да прашаме кога ...
| | веќе видена

next