Автомагазин

И Nissan призна: Лажевме! Не се знае за колку возила се работи - од Nissan само рекоа дека тестовите за емисиите на штетни гасови и потрошувачката „отстапувале ...
сите 2 | | | веќе видена

Така е, горивата поскапеа… Објавено на 9 јули 2018 година …Ама ако е за утеха, само малку - колку да не забележиме дека од утре ќе плаќаме за денар повеќе за ...
сите 18 | | | веќе видена

Блиндирана Škoda Superb За оние што имаат стекнато премногу непријатели во животот Објавено на 9 јули 2018 година Согледувајќи ги реалностите што ги носи ...
сите 5 | | | веќе видена

next