Додај Гас

Гласините кои најавуваа купување на HTC од страна на Google се покажаа како точни, иако овој договор и не може да се нарече како класично купување. Имено, ...
сите 24 | | | веќе видена

Финансиската компанија Morgan Stanley е најхрабра во проценките за тоа како ќе се движи цената на електричните автомобили – според експертите на компанијата, ...
сите 13 | | | веќе видена

next