Прв лет на „Kатар ервejс“ од Доха до Скопје

2 копии

ОАЕ организирале хакерски напад на медиумските сајтови на катарската Влада, притоа објавувајќи лажна вест која што била искористена како изговор за прекин на ...
| | веќе видена | слични
9 копии

Новата услуга на „Катар ервејс“ ќе ја поврзе Република Македонија со повеќе од 150 интернационални дестинации на глобалната мапа на летови Првиот редовен, ...
| | веќе видена | слични

Франција бара четирите арапски земји кои го изолираат Катар да ги прекинат мерките и конечно да заврши кризата во оваа мала заливска земја. Франција бара да ...
| | веќе видена | слични
6 копии
3 копии
повеќе

Останато

Сподели ја оваа вест на е-маил

Прв лет на „Kатар ервejс“ од Доха до Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: