Ова е најфатален знак во хороскоп: Можете со часови да разговарате и ништо да не дознаете!

Мистериозен, понекогаш мрачен, но неодолив и сензуален… Скорпиите се сметаат за најсекси и најубави знаци на Хороскоп. Темно, сензуални, а понекогаш и доста ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Мажот роден во знакот Шкорпија важи за голем заводник. Без многу труд ја освојува секоја партнерка која ќе ја посака и наспроти репутацијата на незаситен ...
| | веќе видена | слични

Но вистината е дека сето тоа зависи од околностите и од периодот во кој се наоѓаме. Има еден единствен знак кој целиот свој живот го става другите пред себеси ...
| | веќе видена | слични
3 копии
3 копии
повеќе

Останато

Францускиот претседател Емануел Макрон преку видео порака им се обрати на македонските граѓани во пресрет на референдумот. Во неа тој вели дека договорот со ...
сите 68 | | | веќе видена

„Отсекогаш сум се залагал за решение кое нема да задира во идендитетот , националните интереси и уставни промени. Прашањето за името и индентитетот е постаро и ...
сите 75 | | | веќе видена

„За мене е неверојатно што сум тука. Имам 80 години и уште продолжувам да работам. За мене е важна работата, со неа живеам во многу животи”, рече филмската ...
сите 96 | | | веќе видена

Не постои држава на која што Уставот и е подготвуван од соседите. За жал, македонскиот народ е експеримент на Зоран Заев. Достоинството на македонскиот народ е ...
сите 144 | | | веќе видена

Шефот на пратеничката група на Демократскиот сојуз на Косово (ЛДК) Авдулах Хоти смета дека дијалогот со Србија можат да го водат единствено претставителни и ...
сите 158 | | | веќе видена

Управата за заштита на културно наследство (УЗКН) ќе побара црквата „Света Богородица“ во кумановското село Матејче да биде прогласена за културно наследство ...
сите 50 | | | веќе видена

Во Македонија за неколку дена пристигнуваат две слоници. Војо Иванов зоо неговател вели дека станува збор за две слоници, едната има 40, другата 50 години, ...
сите 33 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ова е најфатален знак во хороскоп: Можете со часови да разговарате и ништо да не дознаете!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: