Конечно намалена цената на автомобилите на Tesla


Tesla има нова услуга која овозможува поудобно и побезбедно време за домашните миленици во нивните автомобили. На официјалниот профил на Tesla Motors, објавено ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Вселенските бродови на SpaceX кои ќе патуваат до Марс нема да пренесуваат само богати патници до и од Црвената планета, соколку се оди според планот на Илон ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Студентот Сергеј Артјушенко, кој ја преправил својата Лада за да изгледа како да се движи наназад, не очекувал дека ќе го привлече вниманието и на Илон Маск, ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 865 | | | веќе видена

Позицијата на Макрон да го блокира пристапувањето на нови членки на Унијата е целосно оправдана, смета бугарскиот европратеникот Иво Христов, кој целосно ги ...
сите 436 | | | веќе видена

- Многу подобро ќе беше веднаш после референдумот да одеа на избори, многу повеќе ќе добиеа. Ако ги гледате сите анкети после референдумот, рејтингот на СДСМ ...
сите 15 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Конечно намалена цената на автомобилите на Tesla

Од:
До кого (е-маил):
Порака: