Ја знаете како бомба од еден спот од пред 30 години, а вака изгледа во шестата деценија


2 копии

Данскиот модел Хелена Кристенсен ги запалила социјалните мрежи кога објавила фотографија во костим за капење. Хелена Кристенсен повеќето ја познаваат од спотот ...
| | веќе видена | слични

Победничката на Евровизија од 2013 година Емили Де Форест овие денови се најде повторно во медиумскиот етер ширум Европа. Имено пејачката од Данска која во ...
| | веќе видена | слични

Катарина Остојиќ - Каја со раперот кој се претставува под псевдонимот Тозла ја сними песната „Ми Чика“ (Mi Chica), со која најавува големо враќање на ...
| | веќе видена | слични

Останато

За неа тврдат дека е внука на рускиот олигарх која разговарала со Штрахе во вилата на Ибица. Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх ...
сите 212 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, денеска го прими претседателот на Големото национално собрание на Република Турција, Мустафа ...
сите 238 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ја знаете како бомба од еден спот од пред 30 години, а вака изгледа во шестата деценија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: