(Видео) Пендаровски и Заев ги повикаа младите да гласаат на изборите


6 копии

Претседателот на СДСМ и премиер, Зоран Заев и претседaтелскиот кандидат, Стево Пендаровски на митингот од Куманово порачаа дека одлуката на изборите е важна, ...
| | веќе видена | слични
8 копии
9 копии

Куманово, 16. април 2019 (ИНПРЕС) – Кандидатот за претседател поддржан од СДСМ и коалцијата Стево Пендаровски, синоќа на митинг во Куманово ја побара ...
| | веќе видена | слични

Граѓаните покажаа дека се за напред , кон убава и светла иднина за нашата земја! На 21 април и 5 мај да излеземе масовно и да дадеме поддршка за Стево ...
| | веќе видена | слични
8 копии

Заедничкиот кандидат за претседател Стево Пендаровски на средба со жителите на Старо Нагоричане, зборуваше за можностите кои ги отвораат интеграциите во НАТО и ...
| | веќе видена | слични

Навраќајќи се минатото, истакна дека во Куманово отсекогаш победувал концептот кој што и сега оваа политичка опција го нуди, едно општество за сите, концепт за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

На вечерашниот митинг во Куманово претседателот на СДСМ и премиер Зоран Заев и заедничкиот кандидат за претседател Стево Пендаровски им се обратија посебно на ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Можноста катедралата Нотр Дам да добие нов модерен изглед, предизвика бес ширум Франција и светот, пренесе „РТ“.„Да го сопреме ова лудло. Мораме да покажеме ...
сите 806 | | | веќе видена

Општина Струга е држава во мало. Има долга традиција на различни вери и етнички заедници, но соживотот секогаш бил по мерка. Вака ја замислувам и нашата земја, ...
сите 181 | | | веќе видена

Политички за НАТО изигравме одлично, но не испорачуваме резултати за позитивна препорака за старт на преговорите со ЕУ.НАТО е геополитика, ЕУ е техника, ...
сите 115 | | | веќе видена

Кандидатот за претседател на Вмро-Дпмне и Коалицијата, Гордана Силјановска Давкова гостуваше во емисијата Еден на Еден и ги покажа своите танцувачки ...
сите 99 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Пендаровски и Заев ги повикаа младите да гласаат на изборите

Од:
До кого (е-маил):
Порака: