Пад на цената на нафтата

5 копии

Цената на нафтата паѓа, две недели по ред, по проценката на Меѓународната агенција за енергетика (ИЕА) за побарувачка на „црното злато“ од страна на ...
| | веќе видена | слични

Организацијата на земјите извознички на нафта (ОПЕК) ги зголеми оценките за побарувачката на сурова нафта за оваа и следната година во позадина на очекувањата ...
| | веќе видена | слични

Останато

Верувам дека помеѓу две земји, кои што се пријатели и имаат намера да бидат уште поголеми пријатели, ќе се изнајде решение каде што ќе се сочува достоинството ...
сите 453 | | | веќе видена

Дурловски, Илиевски, Јовановски, Чавков, Дамовски и останатите притворени патриоти, како и пратениците на ВМРО-ДПМНЕ не се терористи, уверува опозицијата преку ...
сите 194 | | | веќе видена

Овен (21.03 – 20.04) Не сакате да го промените начинот на работа. Изостанува наградата за трудот, но не се грижете премногу поради тоа. Доволно уживате во ...
сите 28 | | | веќе видена

Има простор за подобрување на текстот на Законот за употреба на јазиците. Се работи за многу комплициран текст. Не верувам дека законот може да биде причина за ...
сите 236 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пад на цената на нафтата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: