БРЕД ПИТ И АНЏЕЛИНА ЏОЛИ СЕ РАЗВЕДУВААТ ТРИ ГОДИНИ: Сега холивудскиот актер и поставил УЛТИМАТУМ на бившата сопруга


Бред Пит и Анџелина Џоли веќе три години се разведуваат, а сега славниот актер и поставил ултиматум на поранешната сопруга. Холивудскиот актер има впечаток ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Иако драмата околу нејзината разделба со Бред Пит, одамна помина, Џоли продолжува да ја губи тежината. За време на посетата во Колумбија актерката успеа да го ...
| | веќе видена | слични

Анџелина Џоли повторно ги шокираше нејзините обожаватели. Изненадувањето што им го приреди беше крајно непријатно. Иако драмата околу нејзината разделба со ...
| | веќе видена | слични

Поминаа речиси три години откако актерката Анџелина Џоли поднесе барање за развод од актерот Бред Пит, а изгледа дека може ќе помине уште толку време додека ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Холивудскиот пар, Бред Пит и Анџелина Џоли се во процес на развод речиси три години, па на актерот му дојде преку глава и решил да постави ултиматум. Како што ...
| | веќе видена | слични

Некогаш познат како јунак од акционите филмови, Клинт Иствуд во текот на неговата кариера покажа широк спектар на талент, знаење и способност и создаде некои ...
| | веќе видена | слични

Илјадници жители на Венецуела тргнаа кон Колумбија за да набават основни потреби за живот, зашто во земјата продавниците одмана се празни , а забранет е и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Бред Пит и неговиот правен тим преземале нови чекори за Анџелина Џоли да ги потпише документите за развод откако го одолжила процесот. Документите за развод, ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Поминаа речиси три години откако Анџелина Џоли поднела барање за развод од Бред Пит и, според американските медиуми, можат да поминат уште три, додека разводот ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На четвртиот ден од пробниот попис на населението кој се одржува во 13 општини, Заводот за статистика се соочува со тecнички пpoблеми при анкетирањето со пomош ...
сите 172 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 159 | | | веќе видена

- На телефон се карав многу вулгарно со моја блиска личност, и таксистот го искористил моментот да ме снима, но верувам дека не очекувал дека ќе ме сними како ...
сите 80 | | | веќе видена

Довербата во процесот на проширување на ЕУ ќе настрада ако не почнат веднаш преговорите за пристапување на Северна Македонија и Албанија, изјави на ...
сите 146 | | | веќе видена

Годинава фестивалот, кој се одржуваше под мотото „Ова е наше време, време за театар“, понуди и придружна програма, како и промоции на театарска и театролошка ...
сите 53 | | | веќе видена

Успехот на најновата серија HBO, “Чернобил”, резултираше со зголемен број на туристи.Уништениот и напуштен град е се повеќе привлечен за туристите, но сега ...
сите 59 | | | веќе видена

Главните сојузници на САД ја притиснаа администрацијата на американскиот претседател Доналд Трамп да дадат поконкретни докази со кои ќе може точно да се поврзе ...
сите 111 | | | веќе видена

Близок соработник на бугарскиот вицепремиер Красимир Каракачанов вели дека сите луѓе што живеат на потегот од Охридското езеро до Несебар и Варна се ништо ...
сите 112 | | | веќе видена

Пратеникот од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Влатко Ѓорчев, анализирајќи ја ситуацијата по средбата на премиерот Зоран Заев и канцеларката Ангела Меркел во Берлин, ...
сите 141 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

БРЕД ПИТ И АНЏЕЛИНА ЏОЛИ СЕ РАЗВЕДУВААТ ТРИ ГОДИНИ: Сега холивудскиот актер и поставил УЛТИМАТУМ на бившата сопруга

Од:
До кого (е-маил):
Порака: