Невреме низ Македонија – Детална четиридневна прогноза

4 копии
2 копии

Неделава временската прогноза ќе биде доста променлива. Ова барем може да се заклучи од последните предвидувања на синоптичарите кои прогнозираат дека ...
| | веќе видена | слични
4 копии
7 копии

Охрид, 19. март 2019 (ИНПРЕС) – Времето денес ќе биде сончево и топло време во утринските часови со слаб до умерен ветер од југоисточен правец. Во ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Денеска во попладневните часови ќе има услови за локален дожд со грмежи, особено во планинските подрачја. Во среда ќе има зголемена облачност со локални врнежи ...
| | веќе видена | слични

УХМР за денеска претпладне најавува сончево и топло време, но попладне ќе има услови за локален дожд и грмежи, особено во планинските подрачја. Од среда ќе се ...
| | веќе видена | слични
10 копии
20 копии

Денес и во вторник претпладне ќе се задржи стабилно, суво и топло време. Во вторник во попладневните часови ќе има услови за локален дожд со грмежи, особено во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

За неа тврдат дека е внука на рускиот олигарх која разговарала со Штрахе во вилата на Ибица. Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх ...
сите 206 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Невреме низ Македонија – Детална четиридневна прогноза

Од:
До кого (е-маил):
Порака: