Не стивнуваат протестите во Словенија

Во Словенија досега се нема случено ништо слично, а во протестите учествуваат и луѓе што никогаш досега не излегувале на улица. Словенечката полиција уапси 141 ...
| | веќе видена | слични
2 копии
6 копии
2 копии
повеќе

Останато

Нов конкурс за попишувачи ќе биде објавен во јули, најави директорот на Државниот завод за статистика, Апостол Симовски. Тој вели дека тие треба да бидат ...
сите 445 | | | веќе видена

ЌЕ СЕ УТВРДУВА ОДГОВОРНОСТ ЗА СМРТТА НА ЧОВЕКОТ ОД КРАТОВСКО Директорот на Центарот за управување со кризи, Стојанче Ангелов денеска на прес - конференција ...
сите 195 | | | веќе видена

Откако премиерот Зоран Заев вечерва во интервју на Канал 5 изјави дека и екс премиерот Никола Груевски со хеликоптер одел во Грција приватно, но сите молчеле, ...
сите 46 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Не стивнуваат протестите во Словенија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: