Motorola го спрема најевтиниот телефон на виткање


2 копии
повеќе

Останато

Поранешната специјална јавна обвинителка Катица Јанева по четири дена болничко лекување во клиниката „Жан Митрев“ денеска треба да биде вратена во притвор во ...
сите 729 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев останува оптимист дека земјата ќе добие датум за почнување преговори со Европската Унија, и вели дека Франција не е против нашиот влез, ...
сите 656 | | | веќе видена

Поранешниот заменик генерален секретар на ВМРО-ДПМНЕ и еден од предводниците на внатрепартиската иницијатива за реформи, Петар Богојески, вели дека актуелниот ...
сите 57 | | | веќе видена

По објавениот прислушуван разговор каде се слуша гласот на министерката за одбрана, Радмила Шеќеринска која во 2013 година за време на локалните избори бара од ...
сите 43 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Motorola го спрема најевтиниот телефон на виткање

Од:
До кого (е-маил):
Порака: