Пејач кој на сите им е познат од Операција Триумф: Сајко се ожени со 10 години постарата Милица


Пејачот кој се прослави во музичкото шоу Операција триумф, се ожени со Милица Черовиќ. Сајко денес се занимава со угостителство, а музиката ја остави на страна.
| | веќе видена | слични

Гостувајќи кај Огњен Амиџиќ, пејачката одговарала на провокативни прашања.  Водителот ја прашал кој бил најкраткиот временски интервал од кога се запознал со некој до моментот кога водела љубов со таа личност, на што таа одговорила дека по само еден ден спиела со Раде Ковачевиќ. Инаку Раде и Милица ба 4 години во интимна врска.
| | веќе видена | слични

Милица Тодоровиќ во емисијата на Огњен Амиџиќ одговорила дека имала секс со момче истиот ден кога го запознала. Пејачката во „Амиџи шоу“ одговараше на провокативните и интимни прашања во играта „Тверкај или одговарај“. „Милица, колку траеше најкраткиот временски интервал од кога се имаш запознаено со некого до водење љубов со таа личност?“, ја прашал Огњен. „Еден ден“, одговорила Милица. „Сте се запознале утрото и тоа веќе се случило?“, изненаден прашал Амиџиќ. „Да“, одговорила Милица. „Дали можам да прашам со кого?“, потпрашал Амиџиќ. „Раде Ковачевиќ“, веднаш одговорила Милица.
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Милица Тодоровиќ и некогашна победничка во „Ѕвездите на Гранд“ за првпат си ја отвори душата пред јавноста кога е во прашање „Гранд“ продукција и нејзиниот директор. -Немав настапи, морав сама да ги барам. „Гранд“ никогаш не ми даде ниедно признание. Јас емисијата „Народот прашува“ ја добив по десет години кариера и тоа само да влезам во емисијата и да излезам. Мојот потег да го напуштам „Гранд“ и Поповиќ беше храбар, вели пејачката и истакнува дека тогаш следел шок. Ме забранија преку ноќ. Штом во 2016 година излезе мојата реклама на Пинк, на „гранд“ веќе беше направена забрана. Официјално дознав дека сум забранета кога требаше да одам на снимање. Тој ден ме повикаа и ми кажаа дека ми откажуваат бидејќи сум забранета. Не знам со што тоа го заслужив, само заминав каде ми беше подобро. После тоа никој не ме побара, ниту пак јас ги побарав, гласи нејзината изјава за српскиот портал Еспресо. Инаку таа е победничка на второто издание на Ѕвездите на Гранд, и тоа како најмлада учесничка на само 14 ...
| | веќе видена | слични

Српската пејачка Милица Тодоровиќ и некогашна победничка во „Ѕвездите на Гранд“ раскажа во јавноста како забраниле нејзината музика да се пушта во „Гранд продукција“. „Немав настапи, морав сама да ги барам. ‘Гранд’ никогаш не ми даде ниту едно признание. Емисијата ‘Народот прашува’ ја добив по десет години кариера, и тоа само да влезам во емисијата и да излезам. Мојот потег да го напуштам ‘Гранд’ и Поповиќ беше храбар“, вели пејачката и истакнува дека тогаш следел шок. „Ме забранија преку ноќ. Штом во 2016 година излезе мојата реклама на ‘Пинк’, на ‘Гранд’ веќе беше ме забранија. Официјално дознав дека сум забранета кога требаше да одам на снимање. Тој ден ме повикаа и ми кажаа дека ми откажуваат бидејќи сум забранета. Не знам со што го заслужив тоа, само заминав каде што ми беше подобро. По тоа никој не ме побара, ниту, пак, јас ги побарав“, рекла за српските медиуми.
| | веќе видена | слични

Милица Тодоровиќ признава дека страда од депресија... Пејачката Милица Тодоровиќ е секогаш со позитивна енергија и секогаш ќе ја видите со насмевка. Меѓутоа, ѕвездата сепак има проблем со депресија. Српската пејачка многу е незадоволна од се и стои на работ за да падне во депресија. “Јас брзо паѓам во некоја депресија и не сакам да разговарам со никој, а потоа си кажувам: Милица, толку многу си поминала за своите 27 години”. Кај мене секој ден е шоу програма. Мора да кажам дека сум многу неорганизирана, тоа ми е голем недостиг“, признава Тодоровиќ.
| | веќе видена | слични

Останато

Времето утре ќе биде сончево со мала до умерена облачност. Попладне претежно во крајните планински региони ќе има услови за појава на краткотрајна нестабилност ...
сите 277 | | | веќе видена

Како Управата за семе и саден материјал би можела да блокира капитални инвестиции, да добие замерки од меѓународната заедница, или да не работи транспарентно, ...
сите 90 | | | веќе видена

Ако СЈО не продолжи да постои, корупцијата во државата ќе продолжи, изјави во интервју за Гласот на Америка претседателот на Асоцијацијата на обвинители во ...
сите 148 | | | веќе видена

Една трудница е пренесена во болница, а имало повеќе рушења на фасади од згради во Атина при земјотресот од 5.1 степени. Еден турист е полесно повреден кога ...
сите 194 | | | веќе видена

Министерството за правда го објави новиот Предлог-закон за Јавно обвинителство во кој, како што наведуваат во соопштение, се здружуваат постојните капацитети ...
сите 71 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пејач кој на сите им е познат од Операција Триумф: Сајко се ожени со 10 години постарата Милица

Од:
До кого (е-маил):
Порака: