Galaxy J5 (2017) наскоро добива Android Oreo

4 копии

Уште еден новитет од Макпетрол, не случајно темпиран среде летната жега. Мобилната апликација Верна GO нуди дополнителни можности што ќе бидат од голема корист ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Уште на 2 јули 2017 Специјалното јавно обвинистелство (СЈО) констатирало дека има опасност од бегство на обвинетите Миле Јанакиески и Кирил Божиновски во ...
сите 269 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицковски вечерва во Гостивар, коментирајќи ги последните случувања во државата, оцени дека Владата не ја води државата ...
сите 275 | | | веќе видена

Постои ли белоруска врска во бегството на Груевски, повеќе унгарски медиуми пренесуваат изјава на добро информиран дипломат кој тврди дека според дипломатските ...
сите 192 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Galaxy J5 (2017) наскоро добива Android Oreo

Од:
До кого (е-маил):
Порака: