Мицкоски во Карпош: Никој не извршил упад во правосудниот систем, како што го прави тоа Заев


4 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва бил во посета на ОК на ВМРО-ДПМНЕ Карпош, каде остварил средба со голем број на членови и симпатизери ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва беше во посета на ОК на ВМРО-ДПМНЕ Карпош, каде оствари средба со голем број на членови и симпатизери ...
| | веќе видена | слични
4 копии

лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски вечерва имаше средба со Општинскиот комитет на ВМРО-ДПМНЕ во скопски Карпош. -Имав средба со луѓето кои се верни ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Секојдневно се објавуваат докази и одекнуваат сведоштва како работеле партизираните институции МВР и УБК во минатото, реагира СДСМ по прес-конференцијата на ...
| | веќе видена | слични

СДСМ со писмено соопштение реагира на прес-конференцијата на Димче Арсовски од ВМРО-ДПМНЕ.„Граѓаните секојдневно гледаат што се случувало за време на 11 ...
| | веќе видена | слични

Граѓаните секојдневно гледаат што се случувало за време на 11 годишното криминално владеење на ВМРО-ДПМНЕ. Секојдневно се објавуваат нови докази, одекнуваат ...
| | веќе видена | слични

ВМРО-ДПМНЕ синоќа пред Владата протестираше против актуелната власт на СДСМ. Протестот го предводеше лидерот, Христијан Мицкоски, а тематиката на протестот ...
| | веќе видена | слични
11 копии

Македонија се соочува со најцрниот период од осамостојувањето кога целиот безбедносен и судски систем се ставени во улога само и само за спроведување политички ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

 ЕБУ се огласи официјално и прогласи дека имало грешка во гласањето од страна на Белорусија. Грешка која Македонија ја направи победник од жири и официјално ...
сите 477 | | | веќе видена

Иранскиот претседател Хасан Рохани изјави дека Техеран нема да попушти под притисокот на САД и дека нема да се откаже од своите цели, дури и ако Иран биде ...
сите 172 | | | веќе видена

На средбата беше констатирано дека во овој важен период за Република Северна Македонија, потребно е целата политичка енергија да се насочи кон исполнувањето на ...
сите 211 | | | веќе видена

Пратеникот Павле Богоевски, откако денеска на Комисијата за деловнички и мандантно-имунитетни прашања, со која претседава тој, информира оти поднесува оставка, ...
сите 129 | | | веќе видена

Ден по именувањето на Еролд Мусилу за прв човек на Агенцијата за разузнавање , од коалицискиот партнер во власта ДУИ – повик до претдателот Пендаровски да ја ...
сите 128 | | | веќе видена

Неколку европски лидери се обидуваа да ја убедат германската канцеларка Ангела Меркел, на самитот во Романија на 9 мај, да ја прифати позицијата претседател на ...
сите 79 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мицкоски во Карпош: Никој не извршил упад во правосудниот систем, како што го прави тоа Заев

Од:
До кого (е-маил):
Порака: