Ливерпул позлатени по Шесттата … буквално (ФОТО)


Откако ги предводеше Ливерпул до титула од Лигата на шампионите во Мадрид, менаџерот Јирген Клоп доби заслужен одмор во Мексико заедно со неговата сопруга. ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Еминентниот француски весник „Екип“ тврди дека Ливерпул е на чекор од големо засилување вредно 70 милиони фунти. Добро упатениот извор тврди дека договорот ...
| | веќе видена | слични

Најголемата ѕвезда на Ливерпул, Мохамед Салах одбил две мега понуди за трансфер ова лето откриваат англиските медиуми. Наводно Реал Мадрид и Јувентус доставиле ...
| | веќе видена | слични
6 копии

Ѕвездата на Сенегал и играч на Ливерпул, Сади Мане е суспендиран поради жолти картони, така што ќе го пропушти првиот натпревар од Африкансиот куп на нациите. ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Заев бил во дослух со екс шефицата на СЈО, обвини пред два дена пратеникот од ВМРО ДПМНЕ Антонио Милошоски кога на прес конференција објави аудио снимка на ...
сите 244 | | | веќе видена

Граѓаните кои имаат патни документи од други држави, може да патуваат и да излегуваат од државата со тие пасоши, ова е содржината на телеграмата која од МВР ја ...
сите 183 | | | веќе видена

Двајца сведоци предложени од обвинителството во предметот „Таргет Тврдина” примиле пари од Специјалното јавно обвинителство (СЈО) за работен ангажман, обвинија ...
сите 48 | | | веќе видена

Запрашан да ја коментира средбата на Катица Јанева со Зоран Заев во вила Водно, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски детално се осврна на нивното ...
сите 340 | | | веќе видена

1 Техничкиот премиер Оливер Спасовски се чуди како не може да се најде одговорен зошто снема обрасци за пасоши. И јас се чудам како можело да снема пасоши. А ...
сите 116 | | | веќе видена

Социјалдемократите вечерва почнале со кроењето на пратеничките листи, со кои ќе настапат на претстојните парламентарни избори, дознава Фактор. Според нашите ...
сите 252 | | | веќе видена

Во Куманово денеска е ден на жалост по повод трагичниот настан во Романовце во кој по експлозија на плинска боца загинаа три деца, а подоцна на повредите им ...
сите 188 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ливерпул позлатени по Шесттата … буквално (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: