Ливерпул останува без Џо Гомез во наредните 6 недели


3 копии

По последниот судиски свиреж, тренерот на домашниот табор доста револтирано му упати неколку зборови на Клоп, а овој беше зачуден од таа ситуација, медиумите ...
| | веќе видена | слични

Јирген Клоп ја подели фудбалската јавност во Англија со својот енергичен и фуриозен спринт во моментите кога неговиот тим постигна гол за победа против Евертон ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Голем фан на Ливерпул на интересен начин ја овековечи големата победа на неговиот клуб против Евертон. „Мерсисајд“ дербито му припадна на тимот на Ливерпул, а ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

Како ќе стигне власта до 2/ 3 мнозинство за законот со кој СЈО останува дел од организиран криминал? Ќе има ли нови пазарање во законодавниот дом или пак ќе ...
сите 162 | | | веќе видена

Штитење на криминалци и сокривање на криминалот е одлика единственo на ВМРО-ДПМНЕ. Единствениот криминален октопод е сместен во Будимпешта и е раководен од ...
сите 179 | | | веќе видена

Британското списание „The Sun“ пишува дека бракот на најдобриот тенисер на светот има проблеми. Англичаните во текот на Вимблдон го покажаа своето вистинско ...
сите 130 | | | веќе видена

Фејсбук статус на пратеникот на СДСМ, Александар Кирацовски: Случајот „Рекет“ е олицетворение на рекет-културата којашто како лоша практика се создаде за време ...
сите 36 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ливерпул останува без Џо Гомез во наредните 6 недели

Од:
До кого (е-маил):
Порака: