Ги испрскал вработените со солзавец, па ги украл парите од касата


10 копии
2 копии
5 копии

Со закана со пиштол и солзавец непознат сторител ограбил спортска обложувачница во Чаир. МВР информира дека вчера околу 10 часот во спортска обложувалница на ...
| | веќе видена | слични
4 копии

На 16.06.2017 година околу 08.00 часот во Единицата за известување и командување Скопје, С.В. пријавила дека во менувачница, лоцирана кај Авто-мото сојузот на ...
| | веќе видена | слични
3 копии
повеќе

Останато

Постапката за разрешување на јавниот обвинител Марко Зврлевски во Собранието на Република Македонија е целосно незаконска, а тоа го потврди и Антикорупциската ...
сите 375 | | | веќе видена

Пишува Тодор ПЕТРОВ Според членот 79 од Уставот “(1) Претседателот на Република Македонија ја претставува Републиката. (2) Претседателот на Републиката е ...
сите 73 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ги испрскал вработените со солзавец, па ги украл парите од касата

Од:
До кого (е-маил):
Порака: