Хороскопски знаци кои повеќе сакаат авантури отколку врски

2 копии

Луѓето се различни по карактер – додека едни бараат партнер за цел живот, други попрво би “скокале” од една авантура во друга. Астролозите тврдат дека голема ...
| | веќе видена | слични

Три знаци од зодијакот годинава ќе застанат пред олтарот и ќе го кажат своето судбоносно „ДА“,велат астролозите. Близнаци Минатата година љубовта за Близнаците ...
| | веќе видена | слични

Токму по таа внатрешна убавина се одделуваат три хороскопски знаци, а еве за кои станува збор. Вага – Овој знак често се смета и за најубав, а обично ги краси ...
| | веќе видена | слични

Според астролозите, трите најупорни хороскопски знаци се: Бикот јасно ги одредува своите приоритети и не се залажува со нереални цели. Од сништата и идеите не ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Претседателот Иванов денеска низ Охрид прошета со кандидатката на опозицијата за шеф на државата Гордана Силјановска. Со Иванов и професорката која е кандидат ...
сите 129 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев во изјава за балканските медиуми порача дека наградата што ја доби во Минхен сака да ја подели со бугарскиот премиер Бојко Борисов. - Оваа ...
сите 142 | | | веќе видена

Бројот на заболени од мали сипаници постојано расте. За една недела пријавени се вкупно 71 случај. Од почетокот на епидемијата во Скопје, заклучно со денешниот ...
сите 205 | | | веќе видена

Асоцијацијата на Спортски Обложувалници на Македонија (АСОМ) и нејзините постојани и придружни членки: Спорт Лајф, Моцарт, Златна Копачка, Евротип, Марбет и ...
сите 256 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Хороскопски знаци кои повеќе сакаат авантури отколку врски

Од:
До кого (е-маил):
Порака: