Фиорентина и Јувентус изборија четвртфинале во италијанскиот куп


2 копии
2 копии
2 копии

Наполи ја совлада Специја со 3:1 и очекувано се најде во четвртфиналето на италијанскиот фудбалски куп. Прволигашот мораше да почека за потврда на пласманот до ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Заменик-претседателот на Владата на Република Македонија задолжен за економски прашања, Кочо Анѓушев, на јавна трибина во Владата го презентираше Планот за ...
сите 179 | | | веќе видена

Премиерот Заев оствари средба со американскиот претседател Доналд Трамп која траеше цели 2 секунди. Историскиот настан е фотографиран и тоа не од било кого, ...
сите 83 | | | веќе видена

Нови претумбации во Врховниот суд. Судии од кривичен се префрлаат во граѓански оддел и обратно. Алсат-М од свои извори во судот дознава дека судијата Фаик ...
сите 144 | | | веќе видена

Претседателката на ДОМ, Лилјана Поповска, на денешната прес конференција го изнесе предлогот на ДОМ за следни чекори во врска со рудниците за злато и бакар. ...
сите 53 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фиорентина и Јувентус изборија четвртфинале во италијанскиот куп

Од:
До кого (е-маил):
Порака: