Бартомеу: Иниеста ќе се врати во Барселона


2 копии

Фернандо Торес ова лето го напушти мадридски Атлетико и кариерата ја продолжи во Јапонија. Потпиша за тамошниот Саган Тоса , а денес го постигна и својот прв ...
| | веќе видена | слични

Фудбалер на Тигрес се здоби со минута слава низ светските медиуми, а причината е голот кој го постигна на мајсторски начин во мексиканскиот куп. Останато 28 ...
| | веќе видена | слични

Останато

Договорот од Преспа овозможува напредок и подготовка за иднината, се вели во директната видео порака на францускиот Претседател, Емануел Макрон до граѓаните на ...
сите 77 | | | веќе видена

Продолжува максималниот ефект на ракометарите на Вардар на средбите со шведски Кристијанштад, откако вечерва во СЦ „Јане Сандански“ црвено-црните триумфираа со ...
сите 152 | | | веќе видена

Дамјан Костовски викан „Американо“ и Дејан Стојчески викан „Глауч“ се двајцата двајцата Гостиварци се кои вчера ја попречуваа екипата на Економски Лидер да си ...
сите 32 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бартомеу: Иниеста ќе се врати во Барселона

Од:
До кого (е-маил):
Порака: