Два месеци после породувањето Бијонсе во топ форма – фановите воодушевени!

2 копии

Американската пејачка Бијсоне направи хаос на Инстаграм откако ги објави своите нови слики, а нејзините фанови се воодушевени како таа изгледа после ...
| | веќе видена | слични

Бијонсе брзо се врати во топ форма и со сликите со жешки панталончиња ги воодушеви сите.Американската пејачка Бијонсе направи вистински хаос, кога на Инстаграм ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во јуни таа стана мајка по втор пат на близнаците Руми и Сер. А, речиси два месеци по породувањето, Бијонсе е во одлична форма е која сака да ја покажува преку ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Бијонсе и покрај тоа што во скоро време ги роди близнаците Руми и Сер, тоа не ја спречува да се забавува со пријателите. Поп ѕвездата беше забележана во ...
| | веќе видена | слични

Останато

Додека Македонија се бореше со големи пожари низ целата територија, а во Гостиварско се појави епидемија од кои двајца загинаа, министрите во Владата на СДСМ ...
сите 58 | | | веќе видена

Северна Кореја ги предупреди САД дека „долеваат масло на огнот“ со заедничките воени вежби со Јужна Кореја, што почнуваат утре. Северна Кореја ги предупреди ...
сите 288 | | | веќе видена

Пишува Тодор ПЕТРОВ Според членот 79 од Уставот “(1) Претседателот на Република Македонија ја претставува Републиката. (2) Претседателот на Републиката е ...
сите 137 | | | веќе видена

Претседателот на Собранието Талат Џафери во ексклузивно интервју за САКАМДАКАЖАМ.МК зборува за главните предизвици во неговата работа во изминативе 3 месеци, ...
сите 46 | | | веќе видена

-Ете, што ти е промена! Под бившиот режим се протестираше во име на жртвата, сега во одбрана на полицаецот!, напиша Ванковска на својот Фејсбук профил. На 11 ...
сите 117 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Два месеци после породувањето Бијонсе во топ форма – фановите воодушевени!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: