Џенифер Лопез отпеа дует со својата ќерка


5 копии

Пејачкиот талент на ќерката на Џенифер Лопез е огромен, а тоа 11-годишната Ема уште еднаш го докажала на концертот на нејзината мајка во склоп на турнејата ...
| | веќе видена | слични

Поп-ѕвездата Џенифер Лопез ја започна турнејата It’s My Party, со која го одбележа јубилејниот 50. роденден. На првиот концерт во Лос Анџелес, додека славната ...
| | веќе видена | слични
2 копии

И покрај тоа што Џеј Ло ја почна светската турнеја со раскошни костими, продукција и кореографиј , првиот концерт ќе остане запаметен по настапот на нејзината ...
| | веќе видена | слични

Џенифер Лопез неодамна е официјално наречена „модна икона“ за 2019 година, па очигледно дека пејачката не сака да се откаже од таа титула. Имено таа во Мајами ...
| | веќе видена | слични

Видео старо 21 година кое беше објавено на Инстаграм лично од славниот бејзбол играч Алекс Родригез, стана вирален хит на социјалните мрежи. На видеото снимено ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Соединетите Американски Држави ќе предложат создавање на меѓународни поморски сили за заштита на бродовите во Оманскиот Залив, во момент кога администрацијата ...
сите 86 | | | веќе видена

Големо невреме со дожд и силен ветер и грмежи во моментов има во скопско Лисиче и Аеродром. Невремето се приближува кон Центар и Карпош. Според УХМР истокот и ...
сите 117 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 73 | | | веќе видена

Повеќе од 500.000 граѓани живеат под прагот на сиромаштија благодарение на оваа криминална влада.Секогаш кога СДСМ ќе се соочи со фактот дека граѓаните живеат ...
сите 214 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Џенифер Лопез отпеа дует со својата ќерка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: