“Слога 1934“ и “Фудбал старс“ победници на завршните турнири во Детската лига - исток

4 копии
2 копии
2 копии

Претседателот на Фудбалската федерација на Македонија, Илчо Ѓорѓиоски, уште еднаш ја повтори заложбата на федерацијата за грижа кон најмладите. - Децата се ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Славеа младинците, слават и јуниорите на Работнички. Беа доминантни „црвено-белите" на завршниот турнир за кошаркари „Под 18" години. Прво беа многу подобри од ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Момчето за кое вчера за малку ќе се удавеше скокајќи по крстот, пропаднал во кал. Нему не му се слошило како што првично се мислеше. Како што објави Досие.мк ...
сите 151 | | | веќе видена

Богојавленските чествувања во Охрид продолжија и денеска на Соборот на Свети Јовен Крстител, со капењето на рибарите во Охридското Езеро како продолжение на ...
сите 261 | | | веќе видена

Скандалот на Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш никако да стивне, секој ден се појавува нов доказ против пеачката.Пеачката ставајќи на Инстаграм ...
сите 207 | | | веќе видена

„Доколку (претседателот на Грција) Прокопис Павлопулос го потпише Преспанскиот договор кој не е потпишан од претседателот (на пјРМ) ќе учествува во уставно ...
сите 385 | | | веќе видена

Договорот од Преспа ќе помине во парламентот бидејќи премиерот Алексис Ципрас ќе има доволно мнозинство, а потоа дури и да има нова влада, предводена од ...
сите 96 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

“Слога 1934“ и “Фудбал старс“ победници на завршните турнири во Детската лига - исток

Од:
До кого (е-маил):
Порака: