Јувентус официјално го објави трансферот на Де Лихт


Јувентус летово беше активен на фудбалскиот пазар и успеа да се засили пред походот во освојување нови трофеи. Сепак, освен што носи играчи, Старата дама мора ...
| | веќе видена | слични

Интер дојде до рано водство во пресметката со Јувентус на интернационалниот Куп кој се игра во Кина, откако по точно 10 минути игра, во центарот на вниманието ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Ако ЕВН, МЕПСО и ЕЛЕМ ги повлечат барањата за поскапување на струјата, тогаш и Регулаторната комисија за енергетика ќе ја повлече одлуката за нејзино ...
сите 362 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 229 | | | веќе видена

Министерството за здравство вчера објави дека во Македонија за 24 часа се регистрирани нови 155 случаи од 1.845 тестирања, како и дека починале две лица, а 127 ...
сите 544 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 142 | | | веќе видена

Дел од газдите што зедоа државна помош, а не исплатија плати, изгледа се исплашија од кривичните пријави со кои им се закани Владата, па ден по ден почнуваат ...
сите 77 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Јувентус официјално го објави трансферот на Де Лихт

Од:
До кого (е-маил):
Порака: