Борјан Јовановски со поддршка за Богоевски: Колку дијазепами и хелекси лапате на ден


Новинарот Борјан Јовановски на индиректен начин изрази поддршка за пратеникот Павле Богоевски по објавувањето на аудио-снимката во која тој договара достава на ...
| | веќе видена | слични

И Борјан Јовановски реагираше за аудио-снимката на која пратеникот Павле Богоевски нарачува, најверојатно, кокаин.Борјан, за разлика од другите кои побараа ...
| | веќе видена | слични

Уредникот Борјан Јовановски во интервјуто со министерката за правда Рената Дескоска зборуваше за измените на законот за обвинителство со кој треба да се реши ...
| | веќе видена | слични

И новинарот Борјан Јовановски реагираше на аудио-снимката на која пратеникот Павле Богоевски нарачува, најверојатно, кокаин. Тој, за разлика од другите кои ...
| | веќе видена | слични

Новоизбраниот шеф на државата, Стево Пендаровски денеска во вила „Водно“ официјално ја презема претседателската функција со што стана петтиот претседател на ...
| | веќе видена | слични

Останато

ВМРО-ДПМНЕ партијата заштитник на криминалот се уште молчи и не кажува кога нивните пратеници кои се обвинети во судски процеси ќе покажат морална одговорност ...
сите 290 | | | веќе видена

Променливо облачно време со сончеви периоди и со умерен до засилен ветер од југоисточен и јужен правец ќе преовладува утре и во вторник. Во попладневните ...
сите 270 | | | веќе видена

Присуството на САД на Блискиот Исток е најслабо во историјата, изјави заменик-командантот на иранската елитна Револуционерна гарда, контра-адмирал Али ...
сите 149 | | | веќе видена

Идентитетот на жената која ја глумела внуката на рускиот олигарх во "аферата Ибица" и натаму е мистерија, иако веќе со денови на социјалните мрежи кружи ...
сите 165 | | | веќе видена

Пратеникот Емил Димитриев даде изјава која ја сметаме за недоследна: Изјава: „Не можам да му одземам нешто што не сум му дал“ [Извор: РСЕ – Виси ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Борјан Јовановски со поддршка за Богоевски: Колку дијазепами и хелекси лапате на ден

Од:
До кого (е-маил):
Порака: