Нов голем пад на Биткоинот: Само во последните неколку часа паднал за 400 долари, а еве колку вреди сега

Вредноста на Биткоинот е на седумесечниот минимум, а само во последните неколку часа паднала за 400 долари и сега е под 6.500 долари. Падот уследил по ...
| | веќе видена | слични

Цената на биткоинот денес падна на 6,370 долари, што е најниско ниво во последните четири месеци, само неколку дена откако хакерите украдоа биткоини од ...
| | веќе видена | слични
2 копии
3 копии
10 копии
2 копии

Распродажбата на криптовалутите во 2018-та година продолжува, а само минатиот викенд тие изгубија 42 милијарди долари од пазарната вредност. Ова, за возврат ја ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Биткоинот и другите виртуелни валути нагло изгубија вредност откако јужнокорејската берза за криптовалути „Коинреил“ (Coinrail) викендов била под хакерски ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

САД имаат проблеми со Германија и Франција, а оттаму и со целата Европска унија и излегувањето на Британија ги остава без клучно влијание одвнатре во Унијата, ...
сите 50 | | | веќе видена

Дваесет и деветгодишниот тетовец М.Н. рано изутрината е приведен откако нападнал полициски службеник пред угостителски објект во Тетово. МВР информира дека ...
сите 171 | | | веќе видена

Одделот за сузбивање организиран и сериозен криминал – Единица за недозволена трговија со дрога при Министерството за внатрешни работи до Основното јавно ...
сите 98 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Нов голем пад на Биткоинот: Само во последните неколку часа паднал за 400 долари, а еве колку вреди сега

Од:
До кого (е-маил):
Порака: