Викторија и Дејвид Бекам пристигнаа во Црна Гора


3 копии
2 копии

Еден од најпознатите парови во светот, Викторија и Дејвид Бекам пред неколку дена стигнаа во Црна Гора, каде што фамилијарно уживаат во летувањето во еден ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Викторија и Дејвид Бекам се на семеен одмор во Црна Гора. 43-годишниот поранешен фудбалер и 44-годишната дизајнерка со четирите деца уживаат во убавините на ...
| | веќе видена | слични

За своја летна дестинација славното семејство Бекам ја одбра Црна Гора. Викторија се потруди да го овековечи секој момент од семејното летување, но оваа снимка ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Славната брачна двојка Викторија и Дејвид Бекам отпатуваа со хеликоптер од Свети Стефан каде престојуваа последните денови, а она што е интересно е дека ...
| | веќе видена | слични

Дејвид и Викторија Бекам со своите четири деца летуваат во Црна Гора. Медиумите во регионот пишуваат дека познатото семејство стигнало на Јадранскиот брег ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

18 ноември 2018 Почитувани, Миле Јанакиески и Кирил Божиновски се жртви на политичкиот прогон и терор, но и одмазда, во контекст на покривањето на грешките на ...
сите 408 | | | веќе видена

На синоќешниот говор во Гостивар, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ , Христијан Мицкоски го обвини премиерот Зоран Заев дека води политички терор против опозицијата. Тој ...
сите 274 | | | веќе видена

Има правен основ Македонија да побара екстрадиција од Унгарија на поранешниот премиер Никола Груевски, а тоа е Европската конвенција за екстрадиција, велат од ...
сите 219 | | | веќе видена

„Предлог Буџетот за 2019 година изготвен од Владата предводена од СДСМ, обезбедува раст на платите во сите сектори.Со Буџетот за 2019 година предвидено е ...
сите 234 | | | веќе видена

Во недостаток на официјални информации од македонските, но и од унгарските власти, регионалните и европските медиуми продолжуваат со шпекулации за бегалецот ...
сите 360 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Викторија и Дејвид Бекам пристигнаа во Црна Гора

Од:
До кого (е-маил):
Порака: